3D FUNCTION.ANATOMY
Курс практичної анатомії
для фітнес-тренерів та фізіотерапевтів

ВИКЛАДАЧ

КАТЕРИНА ЦЬОВХ
Курс практичної анатомії для фітнес-тренерів та фізіотерапевтів
Розклад
9:00 - 18:00
ОСІНЬ 2020
3D FUNCTION.ANATOMY (Level 1)
Таз та нижні кінцівки
9:00 - 18:00
3D FUNCTION.ANATOMY (Level 2)
ОСІНЬ 2020
ЛЬВІВ
ЛЬВІВ
Хребет та верхній плечовий пояс
Відео з наших семінарів
Tilda Publishing
Вартість
Нижче вказана вартість за один дводенний модуль
4000
  • грн / один модуль
  • При оплаті за два модуля відразу
ОПЛАТИТИ
5600
  • грн / два модулі
  • Базова вартість
ОПЛАТИТИ
Як проходить наш курс?
01

ТЕОРЕТИЧНИЙ
МАТЕРІАЛ
02

3D ВІЗУАЛІЗАЦІЯ НА ЕКРАНІ
ОСНОВНИХ МОМЕНТІВ
03

ЛІПЛЕННЯ НА СКЕЛЕТАХ
04

ПРАКТИЧНІ ЗАВДАННЯ В ПАРАХ:
ПАЛЬПАЦІЯ ТА ВПРАВИ
ПРОГРАМА СЕМІНАРУ 3D FUNCTION. ANATOMY (Level 1)
1
Виведемо визначення Функціональної Анатомії 3D, познайомимося ближче з м'язево-фасціальною системою, розберемо основні типи і режими роботи м'язів, способи створення руху в суглобі.
2
Вивчимо основну базову термінологію, яка необхідна в роботі: площини, напрямки, положення та рухи тіла.
3
Вивчимо основні кісткові орієнтири, розберемо роботу всіх основних суглобів тазу та нижніх кінцівок: гомілковостопний, колінний, тазостегновий суглоби, крижово-клубове зчленування, лонне зчленування.
4
Зліпимо основні м'язи тазу та нижніх кінцівок на маленьких моделях скелетів.
5
Навчимося самостійно визначати функції м'язів (нижні кінцівки і таз) та створювати рух кількома способами.
6
Навчимося пальпувати всі основні кісткові орієнтири і м'язи тазу та нижніх кінцівок на тілі. І створювати рух кількома способам.

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ 3D FUNCTION. ANATOMY (Level 2)
1
Питання-відповідь по першому модулю. Повторимо основні поняття і термінологію. Зліпимо основні м'язи верхнього плечового пояса.
2
Вивчимо основні кісткові орієнтири, розберемо різницю в біомеханіці всіх відділів хребта, що в майбутньому дозволить уникнути помилок в складанні тренувальних програм.
3
Вивчимо основні кісткові орієнтири, розберемо роботу основних суглобів верхнього плечового пояса: променево-зап'ястковий, ліктьовий, плечовий, грудинно-ключичний, акроміально-ключичний, лопатково-реберний (помилковий).
4
Визначимо місця кріплення, функції м'язів (хребет і верхній плечовий пояс).
5
Навчимося пальпувати всі основні кісткові орієнтири і м'язи хребта і верхнього плечового пояса на тілі. Навчимося створювати вправи в залежності від цілей наших підопічних.
6
Зробимо детальний екскурс в групу м'язів розгиначів хребта. Окрему увагу приділимо роботі обертальної манжети плеча і м'язам, які беруть участь в диханні.
Чим унікальний наш курс?
ЛІПИМО
Ліпимо з пластиліну всі основні м'язові структури, створюючи об'ємну модель людського тіла. Візуалізація і можливість відчувати - найкращий і найефективніший спосіб навчання.
ВЧИМОСЯ
Вчимося пальпувати основні структури один на одному. Найважливіша практична частина семінару, адже це саме те, що ми будемо використовувати в роботі кожен день.
ДІЛИМО
Ділимо, але не ділимо! Для вивчення окремих структур ми ділимо тіло на частини, але, говорячи про функції м'язів і біомеханіки суглобів, ми вчимося розмірковувати з точки зору цілісного підходу.
ЗАПУСКАЄМО
Вчимося запускати один і той же рух різними способами, щоб охопити терапевтичну роботу і роботу над поліпшенням функціональності тіла.
СТВОРЮЄМО
Створюємо вправи з акцентом на різні режими роботи м'язів для того, щоб максимально урізноманітнити практику в залежності від цілей.
Для кого цей курс?
  • Хочу освіжити знання. Давно вивчав (-ла) анатомію, дещо призабулось.

  • Вивчив (-ла) багато різних методів, але стало не вистачати бази. Вирішив (-ла) надолужити згаяне.

  • Хочу підвищити свій професіоналізм. Планую заглибитися у вивчення м'язово-фасціальних ланцюгів, а без знання анатомії це неможливо.

  • Хочу навчитися знаходити кісткові орієнтири і м'язи на тілі. На зображенні все зрозуміло, але коли працюю з людиною, то гублюся.

  • Я знаю всі основні м'язи, вивчив (-ла) основні вправи, але якщо потрібно придумати вправи самостійно, то не впевнений (-на), що все зроблю грамотно.

  • Хочу відповісти на питання по вправам. Чому тут стопи паралельно, а тут нарізно? Чому одні кажуть, що на присіданнях коліна не виходять за носки, а інші допускають це, обґрунтовуючи функціональністю вправи.

  • Хочу зрозуміти, як адаптувати програму для тих, хто відновлюється після травм? З чого починати і які вправи вибрати?
ВИКЛАДАЧ

Катерина Цьовх - експерт-тренер, терапевт руху, нутриціолог.
Понад 16 років практичного досвіду в фітнесі. Катерина пройшла шлях від тренера групових програм до засновника мережі фітнес клубів.

Засновник та співвласник мережі жіночих фітнес-клубів Kiwi Fitness і студії персональних тренувань TENSEGRITY.

Засновник і викладач школи інструкторів KFS.

Додаткова освіта: Polestar Pilates (USA), Thirst4function (UK), Structural Integration / Anatomy Trains (USA) (Tomas Mayers' student), Gray Institute (CAFS, USA), Precision Nutrition (USA). Anatomy trains in motion (Australia).