Anytime Anywhere
on Web
Курс, доступний завжди...
Click to order
Ваше замовлення:
Total: 
Ім'я, Прізвище
Ел. пошта
Телефон
Payment method
Курс SkyJumping Basic Online
SkyJumping Online – курс, який дозволить опанувати новий революційний вид фітнесу не покидаючи свого міста! Набуті знання дадуть можливість тренуватись самостійно, досягати бажаних результатів та отримувати море задоволення. Щоб опанувати програму Вам буде надано 6 місяців доступу до відеоматеріалів та двотижнева онлайн-підтримка від майстер-інструкторів програми SkyJumping. Ми будемо пильно стежити за прогресом та відповідати на усі можливі запитання! Успішне проходження курсу, закріплене здачею іспиту, дасть змогу стати професійним сертифікованим інструктором SkyJumping fitness, що дозволить тренувати усіх бажаючих у груповому форматі!

Програма курсу SkyJumping Basic Online

Частина І. Теорія
Важлива ввідна інформація про обладнання та переваги фінтесу на батуті. Опис програми, знайомство з основними поняттями та термінологією – все в даному блоці. Інформація розділена на короткі відео для вашої зручності. Впродовж навчання Ви завжди можете віднайти порібний вам розділ та переглянути ще раз.
Частина ІІ. Каталог стрибків
Каталог базових стрибків SkyJumping. Навчальні відео матеріали для освоєння техніки виконання базових стрибків на батуті! Разом з методистами курсу ви навчитесь стрибати технічно та правильно. Часто повторювані команди-підказки дозволять вам розвинути навик вірної подачі техніки виконання стрибків вашим майбутнім клієнтам професійно та безпечно!
Частина ІІІ. Тренування
Тренування онлайн. Щоб зрозуміти ще краще – просто спробуйте. Потренуйтесь разом з майстер інструктором SkyJumping, відчуйте все на собі! Пробуйте, повторюйте, вчіть, запамятовуйте, тренуйтесь перед дзеркалом. Адже це Ви маєте проводити таке тренування. Усі знання для старту у вас в голові. Лише практика, багато практики доведуть усе до автоматизму. Тож ставте відео на повтор! І бажаємо Вам успіху!
Іспит
Важливий заключний етап вашого навчання. Сертифікат практично у вас в кишені, а з ним і новий вид фітнесу, що принесе повні групи задоволених клієнтів.
Але нам потрібно побачити вас в ділі! Тому, протягом 6 місяців доступу до навчальних матеріалів, ми очікуватимемо від вас 4 готових треки власного тренування (розминочний, середньої та високої інтенсивності, а також пре- чи пост-стретч). Відео цих треків мають охоплювати вас в повний ріст разом з батутом, без монтажу та з музичним супроводом.
Часу вдосталь! Готуйтесь, тренуйтесь і усе вийде!!!
Викладають досвідчені інструктори SkyJumping
Навчання за програмою SkyJumping Basic Online проводять сертифіковані майстер-інструктори навчального центра SkyJumping, які володіють повним комплексом знань і досвідом проведення групових тренувань, навичками навчання інструкторів і брали участь в міжнародних конвенціях.
Христина Сенчишин
Презентер, мастер інструктор школи підготовки інструкторів СкайДжампінг
Ніна Царук
Презентер, мастер інструктор школи підготовки інструкторів СкайДжампінг
Ольга Кондрат
Презентер, мастер інструктор школи підготовки інструкторів СкайДжампінг
#skyjumping в instagram
Приєднуйся до міжнародної спільноти професійних інструкторів SkyJumping у зручному для тебе форматі